Dünyaca ünlü oyuncu Mehwish Hayat’tan Engin Altan Düzyatan’a övgü dolu sözler

Dünyaca ünlü oyuncu Mehwish Hayat’tan Engin Altan Düzyatan’a övgü dolu sözler

Diriliş Ertuğrul dizisinin yıldız oyuncusu Engin Altan Düzyatan‘ı dünyaca ünlü sinema oyuncusu Mehwish Hayat, övmelere doyamadı. Hatta Hayat, Düzyatan‘ı Leonardo Di Caprio‘ya benzetti.

TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz sezonlarda yayımlanan ve fırtınalar estiren dizi Diriliş Ertuğrul‘un etkisi hala sürüyor. Dizi Türkiye’de ATV ekranlarında Kuruluş Osman olarak devam etse de yurt dışında Diriliş Ertuğrul yeni yeni yayımlanmaya başladı.

Pakistan‘da da yayımlanmaya başlayan Diriliş Ertuğrul, izlenme rekorları kırmaya ise devam ediyor. Dizinin yurt dışında yayımlanmasıyla Engin Altan Düzyatan‘ın ünü de yine sınırları aştı. Dünyaca ünlü Pakistanlı sinema oyuncusu Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin yıldızı Engin Altan Düzyatan‘ı En İyi Erkek Oyuncu Oscar Ödülü‘nü alan Leonardo DiCaprio ile karşılaştırdı.

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin Pakistan‘da devlet televizyonunda Urduca yayımlanması kararını desteklediğini açıkladı. Sosyal medyadan paylaşım yapan Mehwish, Diriliş Ertuğrul dizisinin tarihsel önemine dikkat çekerek, “Büyük ahlaki derslere sahip” olduğunu söylediği diziye de övgüler yağdırdı.

Diriliş Ertuğrul‘da Ertuğrul Gazi‘yi canlandıran Engin Altan Düzyatan‘a olan beğenisini de gizlemeyen Mehwish, Düzyatan’ı “çok yakışıklı” bulduğunu söyledi. Mehwish, Engin Altan Düzyatan için “Biraz Leonardo Di Caprio gibi, değil mi?” sorusunu sordu.

Öte yandan devlet televizyonunda Urduca yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisi Pakistan‘da fırtına estirmeye devam ediyor. Ülkeyi adeta kasıp kavuran dizinin bölümleri, yayımlandığı günlerde video paylaşım platformu YouTube’da en çok izlenenlerin başında geliyor.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir