Deprem kahini yine haklı çıktı!

Deprem kahini yine haklı çıktı!

Yaptığı deprem tahminlerinin büyük bir bölümü doğru çıkan ve bu nedenle ‘deprem kahini‘ olarak anılan Frank Hoogerbeets, İstanbul‘u ‘alarmda olun‘ sözleriyle uyarmıştı. Bu uyarının ardından meydana gelen 5,8’lik deprem sonrası yine gözler Hoogerbeets’a çevrildi.

Yaptığı tahminler ile ünlenen ve ‘deprem  kahini‘ olarak anılan Frank Hoogerbeets, önceki tahminlerinin doğru çıkması ile çok konuşulmuştu. 

Türkiye’nin risk altındaki bölgelerden biri olduğunu sürekli vurgulayan Hoogerbeets, özellikle İstanbul Depremi konusunda Türkiye‘yi uyarıyordu.   

Salı günü yaşanan 4.7 ve dün meydana gelen 5.8 şiddetindeki depremlerin ardından Frank Hoogerbeets‘in sözleri bir kez daha gündeme geldi. 

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen 4.7’lik depremin ardından Hoogerbeets “Depremin olduğu o bölgede yüksek sismik faaliyet bekliyorum. Bana göre önümüzdeki 3 ay çok önemli Bu üç ay içerisinde büyüklüğü 7’yi bulabilecek bir deprem o bölgede olursa buna kimse şaşırmasın. Tam yerini söylemek  imkansız ama Silivri’ye çok uzak olmayacağını söyleyebilirim” ifadelerini kullanmıştı. 

Hatırlamak için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir