Deniz Çakır’ın yeni imajı sosyal medyayı salladı

Deniz Çakır’ın yeni imajı sosyal medyayı salladı

Son olarak EDHO‘da ‘Meryem‘ karakterine hayat veren oyuncu Deniz Çakır, yeni imajı ile dikkat çekti. Deniz Çakır’ın son halini gören sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Kimi Deniz Çakır’ın yeni imajını beğenirken kimi acil olarak eski haline dönmesi gerektiğini söyledi.

Ekranların aranılan yüzlerinden olan başarılı oyuncu Deniz Çakır, önceki gün Kuruçeşme‘de görüntülendi. Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden Deniz Çakır’ın yeni imajı dikkatlerden kaçmadı. Çakır’ın yeni saç stilini görenler büyük şaşkınlık yaşadı. Deniz Çakır’ın yeni projesi için imajını değiştirdiğini düşünülüyor. Ünlü oyuncunun bazı hayranları yeni imajını beğenirken bazı hayranları acil olarak eski haline dönmesi gerektiğini söyledi.


Yeni projesi ile ilgili heyecanlı olduğu dikkatlerden kaçmayan Deniz Çakır, ‘Yeni dizim yakında başlayacak. Çekimler devam ediyor‘ dedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın Hayriye‘si Sabina Toziya‘nın beyninde tümör çıkmasının ardından ameliyata alınması ve diziden ayrılması hakkında da açıklamalarda bulunan Deniz Çakır, şu ifadeleri kullandı: ‘Çok üzgünüm. Oğluyla sürekli görüşüyorum. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir