Demet Özdemir’den sevgilisi Oğuzhan Koç’a sürpriz

Demet Özdemir’den sevgilisi Oğuzhan Koç’a sürpriz

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç‘un dünkü Instagram canlı yayınına Demet Özdemir sürprizi damga vurdu. Demet Özdemir’in canlı yayınına katılarak kalp emojisi göndermesi Oğuzhan Koç’u mutlu etti. Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç’un utangaç tavırları sosyal medyada çok konuşuldu.

Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan aşklarını artık gizlemeyen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç magazin gündeminden düşmüyor. Son olarak birlikte yaptıkları paylaşım ile aşklarını ilan eden Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden Özdemir, sevgilisinin canlı yayınına katılarak sürpriz yaptı. Sevgilisi Demet Özdemir’in kalp emojisini gören sevgilisi Oğuzhan Koç, ufak bir şaşkınlık yaşadıktan sonra ‘Demet Özdemir yazdı‘ dedi ve aşkına el sallamayı ihmal etmedi.


Yeni yılı Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmek zorunda kalmıştı. Demet Özdemir, ‘Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. ‘Yeni yılın aşk bombası‘ dersiniz artık‘ ifadelerini kullanmıştı. Oğuzhan Koç ise Instagram hesabından yaptığı açıklamayla ilişki yaşadıklarını doğrulamıştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir