Demet Özdemir’den rol arkadaşı Engin Öztürk’e büyük jest!

Demet Özdemir’den rol arkadaşı Engin Öztürk’e büyük jest!

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir‘de başrolü canlandıran Demet Özdemir, rol arkadaşı Engin Öztürk‘e büyük bir jest yaptı. Diziye sonradan katılan Engin Öztürk ana karakterlerden birisi oldu. Demet Özdemir, Engin Öztürk’ün Netflix‘te yayınlanacak olan ‘50 m2‘ isimli dizisinin afişinin önünde verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşarak ona destek oldu.


Güzel oyuncu Demet Özdemir yaptığı son paylaşımla rol arkadaşı Engin Öztürk’e büyük bir jest yaptı. Çarşamba akşamları Tv8’de yayınlanan ‘Doğduğun Ev Kaderindir‘ dizisi yayın hayatına başarılı bir şekilde devam ederken dizinin oyuncuları sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Diziye sonradan katılan Engin Öztürk Netflix’te yayınlanacak olan ‘50 m2‘ isimli dizide rol aldı. Başarılı oyuncuya ilk destek rol arkadaşlarından geldi. Engin Öztürk, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizide Aybüke Pusat ile başrolde oynuyor. Yakında yayınlanması beklenen 8 bölümlük mini dizinin afişleri de İstanbul’un farklı noktalarına asıldı.

Demet Özdemir de sokakta rastladığı bir afişin önünde çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak rol arkadaşına destekte bulundu. 

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir