Demet Özdemir’den ‘Kesin aşk yaşıyorsun’ yorumuna yanıt

Demet Özdemir’den ‘Kesin aşk yaşıyorsun’ yorumuna yanıt

Erkenci Kuş‘ dizisi ile hayatımıza giren unlü oyuncu Demet Özdemir, milyonlarca insan gibi corona günlerini ev karantinasında geçiriyor. Bu süre zarfında sevenlerinden ve takipçilerinden ayrı kalmamak adına sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Özdemir, Instagram hesabından bir selfie paylaştı.


Corona virüs nedeniyle bir süredir evden çıkmayan Demet Özdemir, sevenlerinden ayrıl kalmamak için sosyal medya hesabından paylaşım yapmaya devam ediyor. Güzel oyuncu son olarak Instagram hesabından bir selfie paylaştı. 

Son olarak ‘Doğduğun Ev Kaderindir‘ dizisinde başrolü canlandıran güzel oyuncu, son paylaşımına gelen ‘Kesin aşk yaşıyorsun‘ yorumuna sessiz kalamadı.

Herhangi bir not düşmeden yaptığı paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum alan Demet Özdemir, bir takipçisinden gelen ‘Arkadaki dezenfektandan belli kesin aşk yaşıyorsunuz‘ yorumunu yanıtsız bırakmadı. Ünlü oyuncu, bu yoruma “Dezenfaktan bir parçam, gerçek bir hayat hikayesi …” şeklinde cevap verdi.

KEREM BÜRSİN İLE AŞK YAŞIYOR MU?

28 yaşındaki oyuncunun geçtiğimiz hafta adı Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına karışmış hatta ikilinin karantina günlerini birlikte geçirdiği iddia edilmişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir