Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un pozu hayranlarını mest etti

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un pozu hayranlarını mest etti

TV8‘de yay;nlanan ‘Doğduğun Ev Kaderindir‘ dizisinin başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir ekranın sevilen yüzlerinden oldu. Dizinin Mehdi‘si İbrahim Çelikkol rol arkadaşı Demet Özdemir‘le olan pozunu paylaştı. Çelikkol’un paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in paylaştığı ‘Doğduğun Ev Kaderindir‘ dizisi yayınlandığı her bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizi başarısını her geçen gün artırırken Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un ekrandaki uyumu da hayranları tarafından çok beğeniliyor. İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, BeStyle Magazine dergisine verdiği pozlar konuşulmaya devam ederken ikili çekimlerde eğlenceli anlar yaşadı. İbrahim Çelikkol, çekimlere ait yeni bir poz daha Instagram hesabından paylaştı.


Siyah beyaz paylaşımda bulunan İbrahim Çelikkol’un birlikte poz verdiği Demet Özdemir’in duru güzelliği konuşulmaya başlandı. İbrahim Çelikkol’un paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alırken Demet Özdemir de kayıtsız kalmadı. Demet Özdemir, bu paylaşıma emojilerle yorum yaptı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir