Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’la ilişkisi hakkında konuştu

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’la ilişkisi hakkında konuştu

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, kendisi gibi oyuncu olan ve şarkıcılık yapan Oğuzhan Koç’la yaşadığı sürpriz ilişki hakkında samimi açıklamalarda bulundu: ‘Yazıldığı gibi uzun süreli bir ilişki değil. 2 aydır birlikteyiz.

Güzel oyuncu Demet Özdemir, önceki akşam İstanbul’un Anadolu yakasında görüntülendi. Başrolünde oynadığı dizinin setinden ayrılırken objektife yansıyan oyuncu, yorgun olmasına rağmen muhabirleri kırmayıp soruları yanıtladı. Oğuzhan Koç’la ilişkisi hakkında konuşan Demet Özdemir, ‘Yazıldığı gibi uzun süreli bir ilişki değil. 2 aydır birlikteyiz. İlişkimiz çok yeni ve her şey yolunda‘ dedi. Sevgilisine duyduğu hayranlığı dile getiren ünlü oyuncu, ‘Oğuzhan’ın sesini çok seviyordum zaten. Bütün şarkıları çok güzel. En sevdiğim ise en son çıkan şarkısı‘ diye konuştu.

Demet ÖzdemirOğuzhan Koç’un önceki sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak’la arkadaştı. İlişkinin ortaya çıkmasının ardından Tanrısevsin de Koçak da oyuncuyla arkadaşlığını bitirdi, sosyal medya hesaplarından Özdemir’i sildi. 

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir