Demet Özdemir-Oğuzhan Koç ilişkisinde ihanet iddiası

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç ilişkisinde ihanet iddiası

2021’in ilk aşk bombası oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç’tan geldi. Yılbaşı tatilini Alaçatı’da geçiren çift ilişkilerini itiraf etti. Ancak bu aşkın Özdemir ve Koç’un söylediği gibi yeni değil, çok daha önceden başladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.


Ünlü oyuncu Demet Özdemir, arkadaşı Yağmur Tanrısevsin’in eski sevgilisi Oğuzhan Koç’la aşk yaşamaya başladı. Yeni yılı Alaçatı’daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmek zorunda kaldı. Demet Özdemir yaptığı açıklamada, ‘Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık‘ demişti. Oğuzhan Koç da Instagram’da yaptığı açıklamayla ilişki yaşadıklarını doğruladı.


Özdemir-Koç aşkı hakkında ilginç bir iddia da ortaya atıldı. Çiftin aşkının söyledikleri gibi yeni değil, çok daha önceden başladığı öne sürüldü. Demet Özdemir, 26 Nisan 2017’de Oğuzhan Koç’un Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’la birlikte sunduğu ‘3 Adam‘ programına konuk olmuştu. 2017’de 2 yıldır Yağmur Tanrısevsin’le birlikte olan Koç ve Özdemir’in samimiyeti dikkat çekmişti. Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’u 4 Eylül 2019’da Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde verdiği ilk konserde de yalnız bırakmadı. Aynı konserde Koç’un 4 yıllık sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de vardı. Konserine gelen dostlarına teşekkür eden Koç, ‘Yağmur Tanrısevsin burada (kalbini göstererek), son dakika misafirimiz Büşra Pekin burada, Demet Özdemir burada niye görmedim‘ diye oyuncuya laf atmıştı.

Bu konserden kısa süre sonra Tanrısevsin ve Oğuhan Koç’un 4 yıllık ilişkileri sona erdi. Çift Ekim 2019’da yaptıkları ortak açıklamayla ilişkilerini dostça bitirdiklerini duyurdu. Oğuzhan Koç, 25 Kasım 2019’da ise Demet Özdemir’le ‘Gizli Kalsın‘ adlı mekanda eğlenirken görüntülendi. Aşk iddialarını yalanlayan Özdemir ve Koç sadece arkadaş olduklarını söyledi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir