Demet Özdemir mavi tur için servet ödedi!

Demet Özdemir mavi tur için servet ödedi!

Son dönemin en çok kazanan isimlerinden olan Demet Özdemir, keyfi için kesenin ağzını açtı. Ege koylarında huzur bulan ünlü oyuncu, 170 bin liraya 10 günlüğüne tekne kiraladı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle ekranlara dönen Demet Özdemir, corona virüs salgını nedeniyle sete dönemeyince tatile çıktı. Güzel oyuncunun 10 günlük mutfak masrafları hariç mavi tur için harcadığı ücret dudak uçuklattı.


Demet Özdemir; Fethiye, Göcek ile Marmaris gibi Ege koylarında güneşin ve denizin tadını çıkarıyor. Ünlü oyuncu, sunucu Saadet Özsırkıntı ve yakın bir erkek arkadaşlarının eşlik ettiği tekne tatili için günlüğü 2 bin 200 eurodan (17 bin TL) lüks bir gulet kiraladı.


23 metrelik lüks gulette; bir master kabin (suit oda), duble yataklı iki lüks kabin, bir ev tipi lüks kabin, üç banyo-tuvalet ve jakuzi bulunuyor. Gulette ayrıca konukların birçok su sporunu (seabob, jetski, su kayağı, pedal bot) yapabilmesi için gerekli ekipman yer alıyor.28 yaşındaki güzel oyuncunun, lüks guletin kiralama ücretini peşin ödediği öğrenildi. Öte yandan Demet Özdemir, Ege koylarındaki tatilinden fotoğrafları sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir