Demet Akalın ve Alişan sitem etti: Programa kimse katılmak istemiyor

Demet Akalın ve Alişan sitem etti: Programa kimse katılmak istemiyor

Uzun zamandır ekranlardan ayrı kalan Alişan, meslektaşı Demet Akalın‘la birlikte partner oldu ve bir televizyon programı yapmaya başladı. Sabah saatlerinde canlı olarak yayınlanan magazin ağırlıklı programın sunucuları yaptıkları konuk itirafıyla dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Alişan kısa süre önce Star Tv ekranlarında başlayan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programına başlamışlardı. Alişan ve Demet Akalın, sabah saatlerinde canlı olarak yayınlanan magazin ağırlıklı programa konuk bulamadıklarını itiraf etti. “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı ile ilgili itiraf programın sunucularından geldi. Programın sunucuları Alişan ve Demet Akalın davet edecek konuk bulmak için çabaladıklarını ve zaman zaman zorlandıklarını itiraf etti.

Virüs tehlikesinin bir türlü azalmaması nedeniyle canlı yayınlanan programlarına konuk bulamamaktan şikayet eden Alişan ve Demet Akalın arasında itiraf niteliğinde bir diyalog yaşandı. “İnsanları programa çağırıyoruz ama katılmamak için bize yalan söylüyorlar, ‘müziği bıraktım’ diyorlar.” diyen Demet Akalın‘a, Alişan, “Bunu dedikten bir hafta sonra şarkı çıkaranlar var. Ayıp.” şeklinde cevap verdi.


Canlı yayında programlarına konuk bulmakta zorluk yaşadığını itiraf eden ikiliden Demet Akalın, büyük bir sanatçıyı katılmayacağını bildiği halde aradığını ‘bari çaya geleyim’ şeklindeki ricasına bile olumlu cevap alamadığını söyledi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir