Defne Samyeli’yi kızdıran soru!

Defne Samyeli’yi kızdıran soru!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile ayrıldıktan sonra kendi içine dönen oyuncu Defne Samyeli annesiyle görüntülendi. Güzel oyuncuya Cem Yılmaz‘ın yeni sevgilisi Serenay Sarıkaya sorulunca Samyeli yanıt vermedi. Samyeli’ye ayrıca Umut Evirgen de soruldu.

Oyuncu Defne Samyeli önceki gün annesi Sendegül Samyeli’yi Nişantaşı’ndaki bir ortopedi doktoruna götürdü. Samyeli muhabirlerin sorularına yanıt vermek için durunca gelen sorular ünlü oyuncuyu kızdırdı. Defne SamyeliBaşka insanları bana sormayın, benimle ilgili soracaksanız sorun” diyerek tepki gösterdi.

Defne Samyeli‘ye önce “Tuğba Büyüküstün’ün Umut Evirgen’den ayrılma sebebi olarak adınız geçiyor. Ne düşünüyorsunuz?” sorusu soruldu. Ardından ise Serenay Sarıkaya‘nın havuz görüntüleri soruldu.

Defne Samyeli bu sorulara yanıt vermek istemedi ve “Gündem değişti. Sizin gündeminiz değişmedi. Benimle ilgili sorular soracaksanız devam edelim konuşmaya. Başka insanları soracaksanız anlaşma bozulur. Çok ayıp, sizlere böyle soruları yakıştıramıyorum” yanıtını verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir