Defne Samyeli uzlaşmazsa, Mustafa Sandal’a dava açılacak!

Defne Samyeli uzlaşmazsa, Mustafa Sandal’a dava açılacak!

Beni Ağlatma‘ isimli kitabında ilişki yaşadığını iddia ettiği ünlü sunucu Defne Samyeli tarafından savcılığa şikayet edilen şarkıcı Mustafa Sandal, ifadesinde, “Kitabımda yer verdiğim övgü dolu cümleler ile Defne Samyeli’ni onore ettim” dedi. Savcılık dosyayı Uzlaştırma Bürosu’na gönderdi.

Oyuncu Defne Samyeli, şarkıcı Mustafa Sandal hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve Mustafa Sandal’ın yazdığı ‘Beni Ağlatma‘ isimli kitabında kendisi hakkında ‘onur, şeref ve saygınlığını zedeleyecek‘ ifadeler kullanıldığını belirtmişti.

Dilekçede, Mustafa Sandal‘ın kitabında bir zamanlar Defne Samyeli ile ilişki yaşadığını iddia ettiği belirtilerek, ikili arasında hiçbir şekilde bir birliktelik yaşanmadığı, bu ifadelerin hayal ürünü olduğu ve Mustafa Sandal’ın kendisinin gündemde kalması ve hiçbir edebi karşılığı olmayan kitabının reklamını yapma adına yalan ve iftira atmaktan kaçınmadığı belirtilmişti.

Başlatılan soruşturma kapsamında Mustafa Sandal ifadeye çağırıldı. Mustafa Sandal, savcıya verdiği ifadesinde, “Kitabımda yer verdiğim övgü dolu cümleler ile Defne Samyeli’ni onore ettim” dedi. Savcılık, Sandal’ın ifadesinin ardından dosyayı Uzlaştırma Bürosu’na gönderdi. Samyeli uzlaşırsa dosya kapanacak, uzlaşmazsa Sandal hakkında dava açılacak.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir