Defne Samyeli ilişkiler hakkında samimi açıklamalarda bulundu…

Defne Samyeli ilişkiler hakkında samimi açıklamalarda bulundu…

Ünlü oyuncu Defne Samyeli, ‘Sevdiğin birisiyle aynı yatakta isterse horlasın, sarılıp uyumak da çok güzeldir ama filmlerde falan öyle mükemmel yansıtılıyor ki her şey… Hayır, gerçek hayat böyle değil. Anlaşmazlıklar da olmalı ilişkide‘ dedi. Samyeli, tek eşliliğe inanan biri olduğunu da dile getirdi.

Sol Yanım’ dizisinde ‘Asena’ya hayat veren Defne Samyeli ilişkiler hakkında açıklamalarda bulundu. Okan Bayülgen’in ‘Nokta’ adlı programına konuk olan Samyeli, şunları söyledi:


Sevdiğin birisiyle aynı yatakta isterse horlasın, sarılıp uyumak da çok güzeldir ama filmlerde falan öyle mükemmel yansıtılıyor ki her şey… Hayır, gerçek hayat böyle değil. Anlaşmazlıklar da olmalı ilişkide. ‘İlişkilerin içinde güzellikler olduğu gibi çirkinlikler de var‘ diyen Defne Samyeli, sözlerine şöyle devam etti:

Ben seni en çirkin halinle görüp, öyle sevebilmeliyim. Kavga edebilmeli, geçim problemleri yaşayıp, altından birlikte kalkabilmeliyiz. Günün sonunda ‘İyi ki var’ dediğin kişi, ömrünü beraber geçirebileceğin kişidir. Doğru parçalar birbirini bulup, doğru yerlerden bağlandığı zaman tadından yenmez bir şey olabiliyor ilişki. Olmadığı zaman da gereği yok.‘ 48 yaşındaki Samyeli, tek eşliliğe inanan biri olduğunu da sözlerine ekledi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir