Damla Ersubaşı, eşi Mustafa Can Keser’den boşanıyor!

Damla Ersubaşı, eşi Mustafa Can Keser’den boşanıyor!


Sihirli Annem‘ dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle tanıdığımız Damla Ersubaşı, 2016 yılında evlendiği, iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser‘den boşanma kararı aldı.

Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile dünyaevine girdi. Çiftin ilk kızları Zehra 2017 yılında, ikinci kızları Zeynep Nisa ise dört ay önce dünyaya geldi.

Bir dönem ihanet haberleriyle gündeme gelen oyuncu Damla Ersubaşı, eşinden boşanmaya karar verdiğini duyurdu. Çift yaptıkları ortak açıklamada, “Boşanmak için mahkemeye başvurduk, anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

Damla Ersubaşı, boşanma dilekçesini Instagram hesabından paylaşarak, yorumlara kapadı. Ünlü oyuncu ‘2. Sayfa‘ programına bağlanarak ilişkisi hakkında şunları söylemişti; “Biraz sorunlar yaşadık, karantinanın da etkisi var. Şu an ‘boşandık’ diye bir şey demiyorum. Ama sorunlarımız oldu çözdük gibi… Eşim ile aynı evde kalıyoruz.

Çok büyük krizler yaşamadık eşimle.” diyen Ersubaşı, “Şu an ihanet gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Ben eşim tarafından hiçbir zaman aldatılmadım. Evet, birlikte çözmemiz gereken sorunlarımız var ama ‘boşandık’ diye bir şey söz konusu değil.” açıklamasını yapmıştı. Ortaköy‘de bulunan bir gece kulübünün CEO‘su olan Mustafa Can Keser‘in, geçtiğimiz yıl eşini aldattığı konuşuluyordu.

Mustafa gerekli açıklamayı yaptı. O yüzden benim de çok bir şey söylememe gerek yok. Şuan için her şey normal.” diyen Damla Ersubaşı, eşini affettiğini açıklamıştı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir