Cumhurbaşkanı Erdoğan Corona virüs aşısı oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Corona virüs aşısı oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi‘nde Covid-19 aşısı yaptırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘İnşallah çok kısa süre içinde tüm vatandaşlarımızı aşılamayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.’ açıklamasında bulundu. Ardından Erdoğan aşı olduğu hastanenin önünden yaptığı açıklamada ‘25-30 milyon doz aşı daha olacak. 256 bin kişi şu ana kadar aşı olmuştur.‘ ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, parti MYK Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Toplantı sonrası açıklama yapan Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aşı olacağını açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunca analizleri tamamlandıktan sonra ‘Acil Kullanım Onayı‘ verilen CoronaVac aşısı olmak üzere Ankara Şehir Hastanesine geldi. 

AŞI SONRASI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı olduktan sonra hastane önünde yaptığı açıklamada ‘Başta tüm siyasi liderler, milletvekillerimiz, Covid-19 aşısını teşvik ederlerse, bunun çok çok isabetli olacağına inanıyorum. 25-30 milyon doz aşı daha olacak. 256 bin kişi şu ana kadar aşı olmuştur. Demek ki müracaatlar iyi ve hastanelerimizdeki performansta bayağı iyi. Bütün doktorlarımız hemşirelerimiz yoğun performans ortaya koyuyorlar. 5 dakika aşı 15 dakikada dinlenme. Böyle bir sürecin içerisindeyiz.‘ dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi’nde Covid-19 aşısı yaptırdı. Burada Covid-19 aşısı yaptıran Erdoğan’a MKYK üyeleri de eşlik etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Covid-19 aşısı yaptırdığını bildirdi. Erdoğan, sosyal medya uygulaması Telegram’dan yaptığı paylaşımda, ‘Ben de aşı oldum‘ ifadelerini kullandı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir