Çukur’un Cumali Koçovalı’sı Necip Memili’den yeni sezon paylaşımı

Çukur’un Cumali Koçovalı’sı Necip Memili’den yeni sezon paylaşımı

Show TV‘de yayınlanan ‘Çukur‘ dizisinin yeni sezon çekimleri başlıyor. Çukur‘da Cumali Koçovalı rolünü canlandıran Necip Memili‘den dizinin hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu diziden bir kareyi “Hiçbir şey, ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” notunu yazdı.

Show TV‘nin fenomen dizisi Çukur‘a Corona virüs salgını nedeniyle ara verilmişti. Dizi daha sonra sete çıkmama kararı almış ve sezon finali yaptığını duyurmuştu. Aras Bulut İynemli, Hazal Subaşı, Damla Sönmez, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi pek çok ismi kadrosunda bulunduran Çukur‘un yeni sezon çekimleri bu hafta başlıyor. Dizide Cumali Koçovalı‘yı canlandıran ünlü oyuncu Necip Memili, Instagram’dan bir fotoğrafını “Hiçbir şey, ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Çok mu çok az kaldık” notuyla paylaştı.

Paylaşıma kısa sürede on binlerce beğeni gelirken, dizinin Yamaç‘ı Aras Bulut İynemli de rol arkadaşının fotoğrafına yorum yaptı. ‘Çukur‘ merakla beklenen yeni sezonuyla ise Eylül‘de Show TV ekranlarında olacak.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir