Çukur dizisinin yıldızları, Gökhan Horzum’un imza gününde hayranlarıyla buluştu!

Çukur dizisinin yıldızları, Gökhan Horzum’un imza gününde hayranlarıyla buluştu!

Show TV‘nin Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin senaristi ve oyuncuları D&R Trump AVM‘de hayranlarıyla buluştu. Çukur’un senaristi Gökhan Horzum, “Çukur-Yamaç’ın Dönüşü“nü, D&R Trump AVM mağazasında imzaladı.

Çukur dizisinin her biri fenomen olmuş oyuncularından Aras Bulut İynemli, Kubilay Aka ve Burak Dakak da imza gününde Gökhan Horzum‘u yalnız bırakmadı.

Dizide Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli; ‘Gökhan Horzum gibi önemli bir senarist tarafından yazılan ‘Çukur’un; kitabını ve senaryosunu okuduğum ilk andan itibaren büyük bir heyecan duydum. Adeta oynamak için can attım ve severek oynadım.‘ dedi.

Akın Koçovalı karakterini canlandıran Burak Dakak ise; ‘Bugün burada hem Gökhan Horzum’a eşlik etmekten hem de sevenlerimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gökhan Horzum çok önemli bir senarist. Böyle güzel bir senaryonun karakterlerinden birini canlandırmak benim için onur verici. İmza gününde dünyanın pek çok yerinden gelen sevenlerimizle de buluşmuş olmak ve bu yoğun ilgiyle karşılaşmak heyecan verici. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz.’ dedi.

Aras Bulut İynemli, kendisine yöneltilen ‘Siz bir kitap yazmayı düşünüyor musunuz?’ sorusuna ise; ‘Kitap yazmak çok başka bir iş, çok başka bir alan. Benim şu an için öyle bir planım yok.’ yanıtını verdi.


KİTAP HAKKINDA:

Bir bataklığı kurutarak kurdu Çukur‘u İdris Koçovalı. Çıktığını düşünürken yeniden Çukur’a düştü Yamaç Koçovalı. Üstelik bu sefer yalnız da değil, sevdiği kadınla birlikte. İşte aşağı yukarı buralarda “Çukur” başladı. Bir aile. Bir mahalle. Bir aşk. Bir suç draması…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir