Çukur dizisinden duygulandıran kampanya!

Çukur dizisinden duygulandıran kampanya!

Kansersiz Yaşam Derneği’nin, Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’ ve Show TV ile başlattığı depremzedelere yardım kampanyasına yoğun ilgi gösterildi. Herkesin bu sefer deprem bölgesindekiler için “Çukur’da Umut Var” dediği bu yardım kampanyası kapsamında 28-29 Ocak tarihlerinde İstanbul Balat İspark’ta iki tırı dolduracak kadar destek toplandı. Toplanan yardımları Çukur oyuncuları ve derneğin yönetim kurulu Malatya ve Elazığ’da bulunan depremzedelere kendi elleriyle iletti.

Depremzedelere umut olmak için yola çıkan yardım tırları “YaşaTIR” ilk olarak Malatya Belediyesi’ne ulaştı. Çukur oyuncuları; Perihan Savaş, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan ve Çağrı Atakan depremzedelerle bir araya gelerek onlara moral verdi.


Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz ve yönetim kurulu üyeleri; Murat Kaymaz, Mustafa Ceceli, Pınar Bahçekapılı, Melis Özer, Begüm Kayar, Betül Sever, Petek Kışlalı, Elif Durukan, Çukur ekibiyle birlikte Malatya Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir