Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez’den büyük skandal

Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez’den büyük skandal

Juventus‘un yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo‘nun eşi Georgina Rodriguez ile yaptığı kısa tatil kaçamağına yönelik İtalyan güvenlik güçleri, ülkedeki Corona virüs tedbirlerinin ihlal edilmiş olabileceği gerekçesiyle inceleme başlattı.

İtalyan Rainews24 kanalının haberine göre, Cristiano Ronaldo‘nun eşiyle 26 ve 27 Ocak tarihlerinde ülkenin kuzeyinde kış turizminin merkezlerinden Courmayeur‘a gitmesi, İtalyan jandarmasının incelemesine takıldı. Ronaldo’nun eşinin doğum günü olması sebebiyle ünlü çiftin Courmayeur’a gittiği belirtilen söz konusu hadise, Georgina Rodriguez’in sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla ortaya çıktı.

TEPKİ ÇEKTİ

Çiftin yaşadığı Piyemonte  ile tatile gittikleri Valle d’Aosta‘nın Covid-19 açısından ülkede bölgesel bazda uygulanan risk kategorisinde ‘turuncu‘ renkte yer alması ve kurallar gereği bu bölgeler arasında seyahatin yasak olması sebebiyle yolculuk tepki çekti.

 İNCELEME BAŞLATILDI

Sosyal medyada bu tatil eleştiri konusu olurken, Rodriguez‘in bir süre sonra Courmayeur’dan yaptığı paylaşımları sildiği belirtildi. Valle d’Aosta’daki İtalyan jandarmasının ilgili biriminin, Ronaldo ve eşinin seyahatiyle ilgili inceleme başlattığı kaydedildi. La Stampa gazetesinde de ünlü çiftin seyahat yasağı ihlali gerekçesiyle para cezası alabileceği yazıldı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir