Chloe Loughnan-Kaan Kalyon aşkı belgelendi!

Chloe Loughnan-Kaan Kalyon aşkı belgelendi!

5 yıl evli kaldığı eski eşi ünlü şarkıcı Serdar Ortaç‘tan tek celsede boşanan İrlandalı model Chloe Loughnan iş insanı Kaan Kalyon ile ilk kez bir gece kulübünde görüntülendiler.


2014 yılında görkemli bir düğünle ünlü popçu Serdar Ortaç ile hayatlarını birleştiren İrlandalı manken Chloe Loughnan, geçen yılın ortalarında Serdar Ortaç‘tan anlaşarak tek celsede boşandılar. Bir süredir yalnız kalan Chloe, iş insanı Kaan Kalyon ile yeni bir aşka yelken  açtığı iddia edildi. 


Basına çıkan bu iddiaların akabininde Kaan Kalyon ve Chloe Loughnan çifti ilk defa önceki gece Emirgan’daki Gizli Kalsın adlı gece kulübünde birlikte görüntülendi. Meraklı bakışlara aldırmadan sık sık öpüşen çift, mekandan sabaha karşı taksiyle ayrıldı. 


Hafta içi her gün yayımlanan Müge ve Gülşen’le 2. sayfa programında çıkan habere göre, Chloe yakın arkadaşları vasıtasıyla Kaan Kalyon ile İstanbul’da Emirgan’da bir mekanda tanıştırılmıştı. 


Gecenin ilerleyen saatlerinde doğru da çift birbiriyle sarmaş dolaş dans etmeye başlamışlardı. Geçtiğimiz günlerde de Chloe‘nin eski eşi şarkıcı Serdar Ortaç ise meslektaşı Seçil Gür ile görüntülenmiş, Ortaç daha sonra Gür ile aşk yaşadıklarını itiraf etmişti. 


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın


En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir