Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy’un yeni yaşını yaptığı paylaşımla kutladı

Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy’un yeni yaşını yaptığı paylaşımla kutladı


Bebeğini kucağına almak için gün sayan oyuncu Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy‘un yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan Ateş, “…İlk defa bir ‘baba’ olarak yeni yaşına adım atıyorsun…” dedi.

Buğra Toplusoy ile Ceyda Ateş, 2019 yılında Miami‘de dünyaevine girdi. Şimdilerde anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşayan çiftten Toplusoy, 36 yaşına bastı. 24 haftalık hamile olan Ceyda Ateş, eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Buğra Toplusoy ile yer aldığı siyah-beyaz fotoğrafı yayınlayan Ateş, paylaşımında; “Hayat arkadaşım, canım Buğra’m… Bu sene senin doğum günün daha bir anlam kazandı kalbimde. Çünkü ilk defa bir baba olarak yeni yaşına adım atıyorsun ve yanında da ilk defa anne olan ben… Seninle bu yolculuk dünyanın en güzel armağanı benim için” dedi.

Güzel oyuncu, sözlerine, “Sanırım biraz duygusalım çünkü bebeğimizin yanımızda rüyalara dalmasına çok az kaldı. Kızımızla güzel başlangıçlar ve maceralar bizi bekliyor. Beraber yol aldığımız bu hayatta her gün şükredecek güzelliklerimizin olması tek duam. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın” diyerek devam etti.

Öte yandan Ceyda Ateş, geçtiğimiz günlerde siyah elbisesi ile verdiği pozu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmış ve “23. haftaya giriş yaptık. Karnımın içinde mısırlar patlıyor gibi… Minicik elleri ve ayakları ile varlığını belli ediyor” notunu düşmüştü.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın


En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir