Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı bitti mi?

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı bitti mi?

Magazin gündemine bomba gibi düşecek bir iddia ortaya atıldı. UçanKuş TV’nin haberine göre ünlü komedyen Cem Yılmaz ve sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın ayrıldığı iddia edildi.


Neredeyse yaz başından bu yana Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya çifti Ege sahillerindeydi. Çanakkale Kuyucuk’la-Bodrum arasında mekik dokuyorlardı. “Ha bugün ha yarın evlenecekler galiba” kritikleri yapılırken çiftin ayrılık haberi UçanKuş TV istihbarat masasına geldi.


O istihbarata göre çift Kuyucuk’ta gözlerden uzak son tatillerinde ayrılık kararı aldılar. İddialara göre bu beraberlik hem Cem’i hem de Serenay’ı fazlasıyla yıpratmaya başlamıştı. Ayrılık teklifi Cem Yılmaz’dan geldi. Serenay Sarıkaya gözyaşlarıyla dinledi Cem Yılmaz’ı ama “hayır” diyemedi. Suyun karşı tarafında Atina’da ateşlenen aşkın ateşi suyun bu tarafında Çanakkale’de söndü.


İddialardan en büyüğü Serenay Sarıkaya’nın Cem Yılmaz’dan önce çok ama çok ünlü bir spor insanıyla olan kısa flörtünün ilişki boyunca çift arasında sık sık krize neden olduğu yolunda. Öte yandan Cem Yılmaz’ın en yakın arkadaşı Ozan Güven’in Serenay Sarıkaya’ya platonik aşkı zaten konuşuluyordu. Hatta Cem’in Serenay ile ortaya çıkmasından sonra Ozan ve Cem’in arasının açıldığı da biliniyordu.
TARAFLARI İYİCE GERDİ!


Cem Yılmaz sonrasında Ozan Güven’le barışmıştı ama son yaşanan şiddet iddialarında Serenay Sarıkaya, Cem’in ortadan yaptığı açıklamalara sert tepki gösterdi. Zaten çift arasında gerginlik vardı bu tartışma ayrılığı tetikleyen nedenlerden biri oldu.


İŞLER KÖTÜ GİDİYOR!


Karantina günlerinde herkesin işleri sekteye uğramıştı ama yavaş yavaş normalleşme başlamasına rağmen ne Cem Yılmaz’a ne de Serenay’a yeni sezon öncesi proje teklifleri gelmemeye başladı. Reklamların ve ekranların aranılan iki yüzü için somutlaşmış hiçbir yeni iş teklifi ortada yoktu.


YIPRANDIKLARINI KABULLENMEYE BAŞLADILAR!


Her daim aranılan, ekranlar için, sahneler için vazgeçilmez olan bu iki isim ciddi anlamda sadece aşkla anılır olmuş, işleri güçleri sürekli ötelemişlerdi. Ve bu ötelemenin faturası yavaş yavaş çıkmaya başlıyordu. Kuşkusuz daha pek çok detay çıkacak, pek çok iddia atılacak ortaya. Ama şimdilik bilinen şu. Yılın aşkı yılın ayrılığı olarak bitti…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir