Cem Yılmaz ile Saadet Özsırkıntı aşk mı yaşıyor?

Cem Yılmaz ile Saadet Özsırkıntı aşk mı yaşıyor?

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Cem Yılmaz, iddialara göre kuliste tanıştığı sunucu Saadet Özsırkıntı ile yakınlaştı. Yılmaz, ayrılık acısını yine çabuk atlattı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz kasım ayında Serenay Sarıkaya’yı Alice Müzikali’nde seyretmiş, ekibi tebrik etmek için Zorlu PSM’nin kulisine geçmiş ve burada Sarıkaya’yla tanışmıştı. İlişkileri kısa sürede aşka dönüşen ikilinin, 10 aylık beraberlikten sonra geçtiğimiz günlerde ayrıldığı haberleri çıkmıştı. Cem Yılmaz ayrılık iddialarını doğrulamıştı.

27 Ekim’de Zorlu PSM’de sahne alan ünlü komedyenin, şov sonrası kuliste konukları vardı. Onlardan biri de “O Ses Türkiye”deki sunuculuğuyla tanınan Saadet Özsırkıntı’ydı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; konuğuyla yakından ilgilenen Yılmaz, sempatikliğiyle güzel sunucunun telefon numarasını kapmayı başarmış! İyi anlaşan ve aralarında bir yakınlaşma olan ikili, en yakın zamanda yemek yemek için sözleşmiş. Yeni bir aşk doğacak mı bakalım…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir