‘Çatı Katı Aşk’ dizisinde ilginç olaylar!

‘Çatı Katı Aşk’ dizisinde ilginç olaylar!

Kanal D ekranında Cumartesi akşamları yayınlanan ‘Çatı Katı Aşk‘ dizisinde ilginç olaylar yaşandığı ortaya çıktı. Dizide Furkan Andıç ile Ezgi Şenler’in birbirleri ile sette pek de uyuşamadıkları iddiası ortaya atıldı.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Ezgi Şenler ve Furkan Andıç arasındaki enerji tutmadı. İkilinin anlaşmazlıklar yaşaması da yeni kararlar alınmasını beraberinde getirdi. Iddiaya göre diziye yeni bir kadın başrol katılması konusunda karar alındı. Bu isim de bir süredir ekranda olmayan Selin Şekerci olarak belirlendi.

Reytinglerin düşük olması nedeniyle de ekibin huzursuzluğunun devam ettiği, başrol değişikliği ile daha olumlu bir tablo olabileceği düşüncesi hakim. Selin Şekerci ile Furkan Andıç’ın yakın arkadaş olmaları da dizi için tercih edilmesinin nedenleri arasında bulunuyor. Selin Şekerci, setten fotoğraf paylaştı.


Furkan Andıç da “Çok ilginç şeyler olacak” diye imalı bir not bıraktı. Peki Ezgi Şenler’e ne olacak? Söylentiler diziye devam etmeyeceği yönünde ama, henüz bu bilgiler bir iddia ve net bir açıklama yapılmış değil.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir