Can’a büyük tuzak! Şoke eden gelişme!

Can’a büyük tuzak! Şoke eden gelişme!

Star TV’de ekrana gelen Erkenci Kuş dizisinin 39. bölümünde Yiğit, Can ve Sanem’in ayrılması için büyük bir tuzak kurdu.

Can’ın bağ evine giden Yiğit, Sanem’in kitabı için yazdığı notları bulup ateşe attı. O sırada odun toplayan Can geldi. Yiğit, sanki yeni gelmiş gibi yapıp, Sanem’in kendilerini izlediğini bilerek bir oyun oynadı.

Bu sırada kavga etmeye başlayan ikili arasında arbede yaşandı. Olanları gören Sanem, Can’ın Yiğit’i itmesiyle şoka girdi. Yiğit düşüp başını vurdu.

39. Bölüm Özet:


Can ve Sanem, fotoğraf çekimi sırasında gerildiler. Evlilik için hazır olup olmadıklarını sorguluyor gibi görünseler de aslında geçmişten gelen ve üstünü örttükleri sorunları var. Bu defa çözebilecekler mi acaba? 


Emre ve Leyla’nın arap saçına dönen düğünü, en sonunda gerçekleşiyor. Hazırlıklar da, eğlence de tam gaz. Herkesin koşuşturduğu şey tek; Hûma ve Mevkibe yan yana gelmesin çünkü mutlaka bir sebep bulup kavga ediyorlar.

Yiğit, yurt dışı bağlantılarını kullanarak, Sanem’e yazacağı romanla ilgili bulunmaz bir fırsat sunuyor ama Sanem yazamıyor. Can, Sanem’e destek olmak isterken öngöremediği sıkıntılar arka arkaya patlak veriyor… Can ve Sanem bu sıkıntıları nasıl aşacaklar?

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir