Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta hamile mi?

Can Yaman’ın sevgilisi Diletta Leotta hamile mi?

Dizi çekimleri için İtalya’ya giden ünlü oyuncu Can Yaman aradığı aşkı buldu. Can Yaman ve Diletta Leotta aşkı bomba etkisi yarattı. Geçtiğimiz günlerde İtalyan aşkına evlilik teklifi eden Yaman, yine farklı bir iddia ile gündeme oturdu. İtalya’da Diletta Leotta’nın hamile olduğu konuşuluyor.

Postanın haberine göre; Tiffany Co marka yüzüğün fiyatı dudak uçuklattı. Tam 28 bin dolar (196 bin TL). Mairoi plajındaki eski bir gözetleme kulesi olan tarihi lokantayı kapatan, uçak kiralayan Can Yaman tüm bu organizasyon için servet harcardı. Toplam 550bin TL’ye ‘Evet‘ yanıtını aldı. Bu yıldırım teklifin; Diletta Leotta’nın hamile kalması üzerine yapıldığı iddia edildi. Şimdi sevgililerin kısa süre içinde Sicilya’da nikah masasına oturacağı söyleniyor.

KESENİN AĞZINI AÇTI!

Bölüm başına 100 bin euro alacağı bir dizi için gittiği İtalya’da aşkı bulan Can Yaman, Diletta Leotta’ya evlilik teklifi etti. İtalyan spikere 40 bin euro’luk pırlanta yüzük takan yakışıklı oyuncu, düğünü Sicilya’da yapacak. Tören, Yaman’a yaklaşık 600 bin euro’ya mal olacak.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir