Can Yaman’ı öpemeyince Boğaz’a atladı!

Can Yaman’ı öpemeyince Boğaz’a atladı!

Magazin tarihi böyle olay görmedi! Ortaköy’deki bir mekanda eğlenen Can Yaman‘ın yerini öğrenip soluğu o gece kulübünde alan bir Türk hayranı, önce selfie çektirdi, sonra onu öpmek istedi. Yakışıklı oyuncunun yanından uzaklaştığı genç kadın, öfkeden deliye dönüp Boğaz‘ın serin sularına atladı.

Can Yaman‘ı görmek için Bebek’i mesken tutan kadın hayranları, geçen akşam yakışıklı oyuncunun bulunduğu mekana girip eğlenceye koyuldu.

Her zaman olduğu gibi kadın hayranları, Can Yaman‘ın etrafını sardı. Ancak ünlü oyuncu ile fotoğraf çektiren hayranlarından birine selfie de yetmedi!


Taşkınlık çıkardı

Alınan habere göre; alkolün etkisiyle tekrar Can Yaman‘ın yanına gidip onu öpmek isteyen kadın, taşkınlık çıkardı. Oyuncunun rahatsız olup yanından uzaklaşmasıyla çılgına dönen fanatik hayran, kendini denize attı.

Oyuncunun rahatsız olup yanından uzaklaşmasıyla çılgına dönen fanatik hayran, kendini denize attı. Denizden çıkarılan kadın hayran, daha sonra taksiye bindirilip evine gönderildi.

İtalya‘dan İsrail‘e kadar birçok ülke ülkede geniş hayran kitlesi olan Can Yaman için kadın hayranları, Bebek‘te kamp kuruyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir