Can Yaman’dan ‘şiddet’ iddialarına şok sözler!

Can Yaman’dan ‘şiddet’ iddialarına şok sözler!

Gittiği mekanda bir kadını darp ettiği ve oradan attırmaya çalıştığı iddia edilen Can Yaman‘ın karakoldaki ifadesine ulaşıldı. Oyuncunun, bahsi geçen kadın için “Benden faydalanmaya çalışıyor” dediği ortaya çıktı.

Çiğdem Gökaşan isimli bir kadını darp ettiği ve mekandan attırmaya çalıştığı iddiasıyla hakkında şikayet bulunan Can Yaman‘ın karakoldaki ifadesi ortaya çıktı. 

“BU KADINI GÖRMEDİM BİLE…”  

Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre polis merkezinde darp iddialarını reddeden oyuncu, “Saat 02.00 sıralarında Ortaköy’de bulunan Ruby isimli işletmeye girdim. Ünlü olduğum için çok sayıda kişi benimle fotoğraf çektirmek istedi. Kimseyi kırmadım. Saat 03.15 civarı mekan güvenliği, polis merkezine gidip ifade vermeye gitmem gerektiğini söyledi. Ben de geldim. Bahsetmiş olduğunuz gibi bir olay yaşamadım. Bu kadını görmedim bile. Sanırım ünlü olduğumu bildiği için benden faydalanmaya çalışıyor. Konu hakkında söyleyeceklerim bunlardan ibaret. Benim kimseden herhangi bir şikayetim yoktur” şeklinde konuştu.

 NE OLMUŞTU?

21 Kasım 2019 günü yaşanan olayda gece geç saatlerde Can Yaman‘ın 52 yaşındaki hayranı Çiğdem Gökaşan, kendisini bardan attırmak isteyen oyuncuya “Sizi biz ünlü yaptık, şimdi de mekandan mı attırıyorsun?” demiş, bu sözlerinin ardından çok sinirlenen oyuncu, kadının elini tutup kıvırmıştı. Çiğdem Gökaşan, bu iddialarla karakola gidip Can Yaman’dan şikayetçi olmuştu.

“RESMİ BİR TEBLİGAT YOK…”

Olayın gün yüzüne çıkmasının ardından Can Yaman dün yaptığı açıklamada, “Herhangi bir yoldan elimize ulaşan resmi bir tebligat yok. İçeriğine hakim olmadığımız durumla ilgili açıklama yapmak yanlış olur. Önümüzdeki günlerde durumu değerlendirir, gerekliyse açıklama yaparız” demişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir