Can Yaman’dan ‘Libido’ eleştirilerine yanıt!

Can Yaman’dan ‘Libido’ eleştirilerine yanıt!

Son dönemde yaptığı ‘Libido‘ açıklamasıyla magazin gündeminden düşmeyen ve pek çok kişi tarafından eleştirilen Can Yaman, askerden döndü. Aylar sonra ilk kez konuşan Yaman, eleştirilere yanıt verdi.

Geçtiğimiz aylarda daha önce birlikte rol aldığı partneri Selen Soyder için ‘Libidosu yoktu‘ açıklamasıyla olay yaratan, ardından İspanya’da bir kadın hayranının ‘Can Yaman gerçek olduğunu kanıtlayabilir mi?” sorusuna, ‘Arkaya geçelim, göstereyim‘ diye yanıt vermişti. Bu yaşananların ardından topa tutulan Yaman, uzun bir aradan sonra ortaya çıktı.

Aralık ayında bedelli askerlik yapmak üzere İzmir‘deki birliğine teslim olan Can Yaman, tezkeresini aldı ve İstanbul‘da görüntülendi. Kendisine gelen eleştirilere ilk kez yanıt veren oyuncu, ‘2. Sayfa‘ programına konuştu.

Yaman, yaşananlarla ilgili şöyle dedi:

Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus… Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Dizide aşkı inandırıcı kılan, kimya, enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti. Bu kadar dallanıp budaklanacağı hiç tahmin etmedim. Dikkat etmem gerekirmiş.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir