Can Yaman’a müthiş jest!

Can Yaman’a müthiş jest!


Dolunay ve Erkenci Kuş dizileri sonrasında yurt dışındaki hayran kitlesini artıran, birçok yapımcının ve firmanın dikkatlerini çeken ünlü oyuncu Can Yaman’dan müthiş bir gelişmenin haberini verdi.


Uçankuş TV’ye konuşan Can Yaman, Ekim ayında yapacağı İtalya ve Cannes seyahatlerinden bahsetti. 11 Ekim itibari ile İtalya’ya gidecek olan Yaman, 15 Ekim’e kadar da bu ülkede kalacak.

Bir televizyon programına katılacak olan Yaman, ayrıca bir de dergi kapak çekiminde yer alacak.

CANNES’DA BİR İLK

Yaman, 16 Ekim’de ise Cannes’a davetli olduğunu açıkladı. Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Gold Film’in sahibi Faruk Turgut ile birlikte Cannes’a gideceğini söyleyen Can Yaman, bir binaya dizinin afişinin değil kendi resminin olduğu bir afişin asılacağı bilgisini verdi.

Can Yaman, röportajda şu ifadeleri kullandı:

11 Ekim’de İtalya’ya gideceğiz, 15’ine kadar. Orada bir televizyon programına daha katılacağım.Bir kapak çekimi yapacağız.16 Ekim’de de Cannes’a davetliyim. Oraya da Faruk Turgut, Erkenci Kuş’un yapımcısı ile hep beraber gideceğiz. İlk defa orada bir binada dizi afişi değil de benim afişim yer alacakmış. Bunu öğrendik. Biz de buna davetliyiz Biz de Roma’dan Cannes’a geçeceğiz bu davet için.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir