Can Yaman: ‘Evet haberler doğru, böyle bir olay yaşandı’

Can Yaman: ‘Evet haberler doğru, böyle bir olay yaşandı’

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman önceki akşam 30. yaş gününü kutladı. Çoğunluğunu İsrailler’in oluşturduğu hayran grubu da, Can Yaman’ın doğum gününü kutladığı mekana akın etti. Gruptan bazıları içeriye girip Can Yaman’la tanışmayı başarırken; bazıları ise kapıda kaldı.


Çılgınlık haline gelen Can Yaman sevgisi, ilginç görüntüleri de beraberinde getiriyor. Önceki akşam Bebek‘te bir mekanda yemek yiyen ünlü oyuncu, ardından Ortaköy‘de ünlü bir mekanın yolunu tuttu.


İsrailli hayranları da Can Yaman’ın olduğu mekana akın etti. İçeri giremeyen bazı hayranlar, sabahın ilk ışıklarına dek ünlü oyuncuyu görmek için kapıda bekledi.


Mekan çıkışı objektiflere yansıyan Can Yaman ve babası Güven Yaman, gazetecilerle sohbet etti. 30 yaşına girdiğini söyleyen Can Yaman: “Yeni yaşımda sevdiğim herkesin yanımda olmasını diledim.”


Geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşen, “Can Yaman’ı öpmek isteyen kadın hayran, oyuncunun olumsuz yanıtı karşısında olay çıkartarak kendisini denize attı” iddiaları hakkında ise oyuncu, “Evet haberler doğru, böyle bir olay yaşandı fakat ben orada değildim sonradan duydum” dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir