Çağla Şıkel’i ölümle tehdit eden kişinin kimliği ifşa oldu!

Çağla Şıkel’i ölümle tehdit eden kişinin kimliği ifşa oldu!


Ünlü model Çağla Şıkel, e-posta üzerinden ‘Seni ve çocuklarını öldüreceğim‘ tehdidi alması üzerine harekete geçerek şikayette bulunmuştu. Şıkel’i ölümle tehdit eden kişinin, cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu öğrenildi. R.S., ‘Şıkel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım onu uyarmaktı‘ dedi.

Model Çağla Şıkel, 17 Ekim’de gönderilen e-posta ile ölümle tehdit edildi. ‘Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını öldüreceğim bu gece‘ yazılı mesaj üzerine korkuya kapılan ünlü manken, avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı‘na suç duyurusunda bulundu. Günaydın’dan Dilek Yaman’ın haberine göre, mail atan kişinin IP numarasını ve e-mail görüntüsünü savcılığa sunan Şıkel, söz konusu kişinin tespit edilerek cezalandırılmasını talep etti. Soruşturma kapsamında mesajı atan şahsın kimlik bilgileri tespit edildi.

wp_ad_camp_4]

R.S. isimli sosyal medya kullanıcısının, mesajı attığı 17 Ekim’den bir gün önce hükümlü bulunduğu Balıkesir Cezaevi‘nden izinli olarak çıktığı belirlendi. İfadesi alınan R.S., ‘Sosyal medya hesabımdan yapılan paylaşımlarına baktım. Çağla Şıkel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım Şıkel’i uyarmaktı‘ diyerek kendisini savundu. Savcılığın konuyla ilgisi soruşturmasının sürdüğü bildirildi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir