Burcu Kıratlı iddialarla ilgili sessizliğini bozdu!

Burcu Kıratlı iddialarla ilgili sessizliğini bozdu!

Şarkıcı Sinan Akçıl ile ikinci kez nikah masasına oturması beklenirken ‘ayrılık‘ haberiyle gündeme gelen oyuncu Burcu Kıratlı, ‘kıskançlık krizi‘ ve ‘hamile sevgili‘ iddiaları sonrası sessizliğini bozdu.

Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da evlenip Eylül 2019’da boşanmış, geçtiğimiz kasım ayında yeniden bir araya gelmişti. İkinci kez nikah masasına oturacağı konuşulan eski eşler, 20 gün önce bir kez daha yollarını ayırdı.


“HAMİLE SEVGİLİSİ” İDDİASI”

İlişkilerinin bitme nedeninin ‘kıskançlık krizi‘ olduğu iddia edilen ünlü çift, birbirlerini Instagram’dan sildiler. Sinan Akçıl’ın Azerbaycanlı diyesityen Nez Aliyeva ile aşk yaşadığı, hatta sevgilisinin hamile kaldığı öne sürüldü. Dedikodular üzerine Sinan Akçıl, “Burcu ile ayrılık sürecinde olmamıza rağmen o benim hâlâ değer verdiğim tek kadındır” açıklamasını yaptı.


“BU ŞİZOFREN KADIN İLE UĞRAŞIYORUM”

Burcu Kıratlı Posta’ya konuştu. Oyuncu, “Üç gündür bu şizofren kadın ile uğraşıyorum. Çıkan haberlerle ilgili bu sabah tam 11 kez beni aradı. Sanki benim arkadaşım bana açıklama yapıyor. Sinan’ın telefonuna yolladığı sesli mesajlar var. ‘Ben senin için her şeyi yaparım, Burcu’ya gider neler neler anlatırım’ diyor. Takıntılı. Kadın hırsa kapılmış belli ki. Ama Sinan’ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum.”


KALP EMOJİSİ!

Nez Aliyeva, cumartesi akşamı Deha Bilimlier ile Muamma’da sahneye çıkan Sinan Akçıl’ı dinlemeye gitti. Akçıl’ın sahneden fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp kalp emolojisi ekledi. Dün akşam sürpriz bir gelişme yaşandı. Söz konusu dedikodular, Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın bir kez daha barışmasına vesile oldu.


SİNAN AKÇIL-BURCU KIRATLI BARIŞTI 

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile barıştıktan sonra “Her olayla birbirimize daha çok bağlanıyoruz, sevgimiz büyüyor. Bir kez daha iyi ki varsın. ‘Mucize‘ dedikleri 3 hece” diye konuştu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir