Burcu Biricik’ten dizi mujdesi!

Burcu Biricik’ten dizi mujdesi!


Güzel oyuncu Burcu Biricik, son yılların en dikkat çeken ve hızlı şekilde popülerlik elde eden kadın oyuncuları arasında yer alıyor. ‘Hayat Şarkısı‘ dizisinde Hülya karakterini canlandıran Burcu Biricik, sonraki projelerde istediği çıkışları yapamadı. Ünlü oyuncu, bu sefer aradığı fırsatı Netflix’te buldu.


Burcu BiricikFatma‘ isimli Netflix dizisinde başrolde yer alacak. Dünyanın 190 ülkesinde dizinin gösterileceği düşünülür ise Burcu Biricik adına çok önemli bir fırsat oluştu. Oyuncu en son Tunç Şahin’in çektiği filmde rol aldı ve çekimler de tamamlandı. Ünlü oyuncunun hayranları şimdi her iki projeyi merak ve heyecanla bekliyor.

Fatma‘ dizisinin çekimlerinin başlamadığını ve diziyle ilgili bir şey konuşamayacağını anlatan Burcu Biricik, güzel bir film çektiklerini ve 2 hafta sürdüğünü ifade etti. Filmi güvenli bir şekilde çektiklerini anlatan Burcu Biricik, içinin rahat olduğunu ifade etti. 2006 yılında ‘Ümit Milli‘ isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan güzel oyuncu, 14 yıllık kariyerinde; Maçolar, Düşman Kardeşler, Ustura Kemal, Beni Böyle Sev, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Hayat Şarkısı, 8. Gün ve Kuzgun isimli dizilerde bulundu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir