Burak Yılmaz, eski eşi İstem Atilla ile yeniden evleniyor!

Burak Yılmaz, eski eşi İstem Atilla ile yeniden evleniyor!

Beşiktaş‘ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, 2014 yılında evlenip 2018’de boşandığı ve 1 yıl önce barıştığı eski eşi İstem Atilla ile yeniden nikah masasına oturacak.

Hürriyet’in haberine göre; Ulus‘ta kızlarıyla birlikte yaşayan Burak Yılmaz ile İstem Atilla, karantina sonrası ikinci kez nikah masasına oturacak. 15 Haziran 2014’te nikah masasına oturan ve evliliklerini iki kız çocuğuyla taçlandıran çift, 6 yıl sonra yollarını ayırmıştı.

EMRE BELÖZOĞLU ARAYA GİRDİ

Başta Emre Belözoğlu olmak üzere, yakın dostlarının araya girmesiyle bir yıl sonra barışan Yılmaz ve Atilla, yeniden aynı evde yaşamaya başlamıştı. Ailesi için Acarkent‘ten bir ev alan Burak Yılmaz, şimdilerde evi kendi zevklerine göre yeniden yaptırıyor. Tadilatı biter bitmez yeni yuvalarına taşınacak olan çift, en yakın zamanda da nikah masasına oturarak, ilişkilerine resmiyet kazandıracak.

NE OLMUŞTU?

Burak Yılmaz ile İstem Atilla‘dan şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle 2018’de boşanmıştı. Mahkeme, ünlü futbolcunun eşine 1.3 milyon lira tazminat ve aylık 10 bin lira nafaka ödemesine karar vermişti. Ödemeleri yapmadığı öne sürülen Yılmaz ile Atilla bu olayın ardından bir de icralık olmuştu. 

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir