Burak Hakkı ile Hara Pappa yollarını ayırdı!

Burak Hakkı ile Hara Pappa yollarını ayırdı!

Dört yıldır birlikte olan ünlü oyuncu Burak Hakkı ile Yunan sevgilisi Hara Pappa‘nın evlenmesi beklenirken ayrılık haberi geldi.

Karantina günlerinde birbirlerinden ayrı kalan Burak Hakkı ile Hara Pappa yollarını ayırdı. Hürriyet’in haberine göre ilişkilerinin bittiği şeklindeki haberleri doğrulayan Burak Hakkı, “ihanet” iddiasına ise tepki gösterdi.

Burak Hakkı, “Aldatma yok. Anlaşarak ayrıldık. Pandemi sürecinde araya mesafe girmesi böyle bir karar almamıza neden oldu. Evlilik niyetimiz vardı ama oturup detaylı konuşunca bunun olamayacağına karar verdik” dedi. “Çünkü benim orada yaşamam gerekecek. Onun Türkiye’de kalması zor. Yoksa Hara çok iyi birisi. Aldatma haberleri komik.”

Uçuş yasağı olduğu dönemde ayrı düşen sevgililerden Burak Hakkı, “Hara, buraya gelecekti fakat salgını çıkınca Yunanistan’da kaldı. Her gün telefonda konuşuyoruz. Ülkesindeki sokağa çıkma yasağı kalkınca yanıma gelecek” diye konuşmuştu. Öte yandan karantina günlerinde Yunanistan‘da yayın yapan Star TV‘de canlı yayına katılan ikili, duygusal anlar yaşamış ve farklı ülkelerde bulunmalarının aşklarına engel olmayacağını söylemişlerdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir