Burak Deniz’in Alina Boz ile yakınlığı Didem Soydan’ı kızdırdı!

Burak Deniz’in Alina Boz ile yakınlığı Didem Soydan’ı kızdırdı!

Atv‘nin sevilen dizisi Maraşlı‘nın başrol oyuncuları Burak Deniz ile Alina Boz bir dergi için kapak çekimi yaptı. Burak Deniz’in sevgilisi Didem Soydan kıskançlık krizine girdi. Kavga eden ikiliyi polis ayırdı.


Ekim ayından bu yana aşk yaşayan Didem Soydan ile Burak Deniz birbirine girdi. Akşam’da yer alan habere göre; ‘Maraşlı‘ dizisinde Alina Boz ile başrolü paylaşan Burak Deniz’in Alina ile yakınlığı Didem Soydan’ı kızdırdı. Dizi başladığından bu yana huzursuz olan güzel manken, erkek arkadaşı ile Alina’nın Şamdan Plus Dergisi‘nin 14 Şubat Sevgililer Günü özel sayısı için yaptığı çekimin ardından küplere bindi. Çekimin kamera arkası görüntüleri 7 Şubat’ta Dizi Tv’de yayılandı.


Görüntülerde ikilinin birbirine yakınlığından rahatsız olan Didem Soydan, o akşam Nişantaşı’ndaki evine gelen Burak Deniz’i kapıdan kovdu.

KOMŞULARI POLİS ÇAĞIRDI


Yakışıklı oyuncunun içeriye zorla girip kendini savunmaya çalışması sırasında gürültüden rahatsız olan komşuları polis çağırdı. Emniyet mensuplarının gelmesiyle araya çiftin yakın arkadaşı Umut Eker girdi. Didem Soydan’ın komşularının iddiasına göre, Soydan, kendisini sakinleştirmeye çalışan arkadaşı Umut Eker’e ‘Burak girdiği rolden kurtulamadı, set dışında da Alina’ya yakın davranıyor’ diye bağırdı. Şimdilik birlikteliklerini sürdüren ikilinin Alina krizini aşıp aşamayacağı bilinmezken, bu duruma Alina Boz’un erkek arkadaşı Mithat Can Özer’in vereceği tepki merak konusu oldu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir