Buket Aydın hamile mi? İddialara yanıt geldi

Buket Aydın hamile mi? İddialara yanıt geldi

Son dönemin en çok konuşulan spikerlerinden olan Buket Aydın, Nişantaşı‘nda görüntülendi. Aydın, hamilelik iddiaları hakkında sorulan sorulara yanıt verdi.

Buket Aydın, ilk önce özel hayatıyla ilgili konuşmak istemedi. Bunun sebebini ise “Benim yaptığım işle ilgili kimliğe zarar verdiğini düşünüyorum bu durumun. Ben magazin figürü değilim. Aslında Emir de öyle biri değil” diyerek açıkladı. Hakkında çıkan hamilelik dedikodularına net bir şekilde cevap veren Aydın, “O kesinlikle yalan. Öyle bir şeyin olma ihtimali yok” dedi ve ekledi: “Türkiye’de yaşıyoruz. Herkesin farklı görüşleri olabilir. Ama benim görüşüm, kesinlikle evlilik dışı bir çocuk doğurmayacağım yönündedir.

Yeni sezonda herhangi bir kanalda görev alıp almayacağı sorulan Aydın, Eylül sonunda yeniden ekranlarda olacağı müjdesini verdi. Kendisine çok teklif geldiğini ancak reddettiğini de belirten spiker, bunun sebebini “Kanal D Haber Başkanlığı görevini bıraktım orası çok yüksek bir mertebeydi. Çok iyi bir şeyle dönmek istiyorum” diyerek açıkladı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir