Bir Aile Hikayesi’ne aşk itirafları damga vuracak!

Bir Aile Hikayesi’ne aşk itirafları damga vuracak!

Fox TV‘nin sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi‘nin 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bir Aile Hikayesi yeni bölümde, Erdem Beste’ye karşı duygularını daha fazla gizleyemiyor ve açılmaya ona karar veriyor. Ancak Erdem kafeye gelen biri yüzünden allak bullak oluyor. Ölüm ve kayıpla ilgili duygularını bastırmaya alışık olan Berk ise prova sırasında yönetmen ve yazarın hışmına uğrar. İşte Bir Aile Hikayesi 6. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Dünyaca ünlü This Is Us uyarlaması olan Bir Aile Hikayesi 6. yeni bölümüyle 13 Nisan Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında olacak. Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in, senaristliğini Deniz Madanoğlu’nun üstlendiği dizinin kadrosunda Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş, Alper Saldıran, Ali Seçkiner, Serkan Ercan, Elçin Efecan ve Celil Nalçakan gibi isimler yer aldığı Bir Aile Hikayesi’nin 6. yeni bölümünde duygusal anlar yaşanacak.

BİR AİLE HİKAYESİ 6. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Reyhan ve Cem, Mahur’la ilgili bir konu yüzünden okula çağırılır. Mahur’un başka bir okula geçmesi gerektiği anlaşılır. Ancak bu yeni özel okul, Cem’in bütün planlarını alt üst edecektir. Babasının onun için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacağını öğrenen Mahur’un gönlü buna razı olmaz.

Beste’ye karşı duygularını daha fazla gizlemek istemeyen Erdem ona açılmaya karar verir. Tam bunu yaptığı sırada kafeye gelen biri, Erdem’i allak bullak eder. Bu kişi Beste’nin hem özgüvenini hem de Erdem’e duyduğu güveni sarsacaktır.

Ölüm ve kayıpla ilgili duygularını bastırmaya alışık olan Berk, prova sırasında yönetmen ve yazarın hışmına uğrar. Ona yardımcı olmaya karar veren Derya ise hiç beklenmedik bir yönteme başvuracaktır. Berk’in Mahur’ların evindeki varlığı Melis ve Mercan’ı çok mutlu etse de “ölüm” le ilgili kırdığı pot, çocukların ödünü koparır. Berk bu durumu telafi etmek için özel bir çaba harcamak zorunda kalacaktır.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir