Bige Önal, sevgilisi Aras Bulut İynemli’yle ilk kez bir karesini paylaştı

Bige Önal, sevgilisi Aras Bulut İynemli’yle ilk kez bir karesini paylaştı


Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli‘nin, 5 yıldır birlikte olduğu Bige Önal ile aşkları tam gaz devam ediyor. Yakışıklı oyuncunun sevgilisi Bige Önal, İynemli‘yle ilk kez bir karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Çiftin hayranları o paylaşıma beğeni ve yorum yağdırdı.


Çukur‘ dizisinde canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakteriyle gönüllerde taht kuran Aras Bulut İynemli, 2015 yılından beri birlikte olduğu sevgilisi Bige Önal ile mutlu ilişkileri zaman zaman gündeme geliyor. Sosyal medyadan birlikte fotoğraf paylaşmayan ikili bir ilke imza attı. Şimdilerde ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisiyle ekranlarda boy gösteren Bige Önal, 5 yıllık aşkı Aras Bulut İynemli‘yle ilk kez doğum gününde fotoğraf paylaştı. Bige Önal‘ın paylaşımına takipçileri kısa sürede binlerce yorum yaptı.

Bige Önal, 30 yaşına basan sevgilisi Aras Bulut İynemli‘yle siyah beyaz bir fotoğrafını “İyi ki!” notuyla paylaştı. Önal‘ın doğum günü paylaşımı sonrası takipçileri ise, “Beklenen fotoğraf” yorumlarında bulundu ve İynemli‘nin yeni yaşını kutladı. Oyuncu Hazal Kaya da çifte çiçek ve kalp emojisi göndermeyi ihmal etmedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir