Bige Önal: “Henüz evlilik niyetimiz yok”

Bige Önal: “Henüz evlilik niyetimiz yok”

Başarılı oyuncu Bige Önal, 5 yıldır birlikte olduğu Çukur‘un ünlü oyuncusu Aras Bulut İynemli ile evlilik planı yapmadıklarını söyledi.

5 yıldır Aras Bulut İynemli ile aşk yaşayan Bige Önal, evlilik sorularını yanıtladı. Önal, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisiyle ilişkisi hakkında “Henüz evlilik niyetimiz yok” açıklamasında bulundu.


‘EVLİLİK NİYETİMİZ YOK’

Gazetecilerden gelen 5 senelik ilişkinin evlilikle sonlanıp sonlanmayacağına dair soruyu yanıtlayan Önal, “Öyle bir niyetimiz henüz yok. İkimizde daha çok kariyer odaklıyız. Ama bir karar alırsak sizlerinde haberi olur, gizleyeceğimiz bir durumumuz yok 5 sene olmuş artık” şeklinde konuştu.


“NETFLİX’E PROJE YAPTIM”

Televizyon projelerinde yer alıp almayacağı sorulan Bige ÖnalTabii ki isterim ama seçici davranıyorum biraz. Bir proje geldiğinde Aras’a danışıyorum, hatta ilk onunla paylaşıyorum. Fikir verir ama öyle bir karışma durumu olmaz. Zaten çok pozitif bir insan kendisi her projeye çok iyi yaklaşır” açıklamasını yaptı. Keyifli halleri dikkat çeken Önal, “Netflix için bir proje yaptım. Mini dizi olacak 8 bölümlük. Ama onun hakkında hiç konuşamıyoruz, yasak. Adını bile söyleyemiyoruz” dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir