Berk Oktay: Yıldız Çağrı’ya benden bulaştı

Berk Oktay: Yıldız Çağrı’ya benden bulaştı

Corona virüsü atlatarak, karantina sürecini dolduran başarılı oyuncu Berk Oktay, soluğu kuaföründe aldı. İlk üç gün ağır bir süreç geçirdiğini ifade eden Oktay, hastalık sürecini anlattı.

Oyuncu çift Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy‘un geçtiğimiz hafta Corona virüse yakalandığı öğrenilmişti. Sevgilisi ile evde tedavi olan Oktay, ‘Hastalığı çok şükür hafif atlattık. Karantinamız iki güne bitiyor. Herkes çok dikkat etsin, virüs yaygınlaşıyor‘ demişti.


HASTALIK SÜRECİNİ ANLATTI

Karantina süreci biten Oktay, kuaförden çıkarken görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle konuşan oyuncu, yaşadıklarını anlattı. İlk üç gün ağır bir süreç geçirdiğini ifade eden Berk Oktay, ‘Küçümsenecek bir hastalık değil. Bize böyle ağrılar yaşatıyorsa yaşlılarımızı düşünemiyorum‘ dedi. Filyasyon ekiplerine de teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Oktay, ‘Çok hızlı bir şekilde gelerek, ilaçlarımı verdiler. Sık sık hem telefonla hem de gelerek kontrol etti. Onlara çok teşekkür ediyorum. İşleri gerçekten zor‘ diye konuştu.


‘SEVGİLİME BENDEN BULAŞTI’

Sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy‘a da kendisinden bulaştığını ifade eden Oktay, ‘Benim kurbanım oldu o da. Pozitif çıkınca ‘Sağ ol, teşekkür ederim‘ diyerek, bana takıldı hatta’ dedi. Hastalığı atlattığı için kan bağışında severek bulunabileceğini belirten Oktay, ‘Tereddüt etmeden veririm‘ diye konuştu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir