Berk Oktay, Yasak Elma dizisine transfer oldu

Berk Oktay, Yasak Elma dizisine transfer oldu

Ünlü oyuncu Berk Oktay, ‘Savaşçı‘ dizisinden ayrıldığını duyurmuştu. Oktay, Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’da izleyici karşısına çıkacak. Dizide Kağan Bozok karakterini canlandıracak olan Berk Oktay sosyal medya hesabından veda paylaşımında bulundu.


Geçtiğimiz günlerde ‘Savaşçı‘ dizisinden ayrılacağı konuşulan Berk Oktay dizi ile ilişkisinin resmen bittiğini duyurdu. Dizide Kağan Bozok karakterini canlandıran Berk Oktay‘dan ayrılık açıklaması geldi. Oktay yaptığı paylaşımda:


Herkese merhabalar. 99 bölüm boyunca ekranda kalıp, zirvede yer alma başarısı göstermiş, çekimlerine ilk başladığımız günden itibaren büyük bir özveriyle ve üzerimde taşıdığım üniformanın hassasiyetiyle çalıştığım ve başarısında pay sahibi olduğumu düşündüğüm #savaşçı adlı dizimizden ayrılma kararı aldım. Bu kararımın gerekçeleri hakkımda spekülatif bir açıklama olmadığı müddetçe, iş ahlakım sebebiyle ‘kol kırılır, yen içinde kalır‘ prensibimde saklı kalacaktır” ifadelerine yer verdi.


YASAK ELMA’DA “ÇAĞATAY” ROLÜ İLE EKRANLARA GELECEK


Yasak Elma‘ dizisinin yapımcılığını üstlenen Medyapım Berk Oktay’ın dizinin kadrosuna dahil edildiğini duyurdu. Medyapım tarafından yapılan açıklamada “Size güzel bir haberimiz var. Berk Oktay ‘Yasak Elma’ kadrosunda. Çağatay ile tanışmaya hazır mısınız?” cümlelerine yer verildi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir