Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in oğlu Han ilk kez görüntülendi

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in oğlu Han ilk kez görüntülendi

11 yıldır mutlu bir evlilik süren Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, geçtiğimiz aylarda ikinci çocukları Han‘ı kucağına almıştı. Corona virüs salgını nedeniyle uzun süredir eşi çocuklarıyla evinde olan Korel, önceki gün Etiler‘de görüntülendi. Çiftin bebeği Han’ın yüzü ilk kez objektiflere takıldı.


2009 yılında Halit Ergenç ile nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz aylarda Han adını verdikleri ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Corona virüs salgınından dolayı çocukları ve eşiyle evde zaman geçiren Bergüzar Korel, önceki gün bebeğiyle Etiler’de görüntülendi.


BABASINA BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ.


Bebeğin yüzünü saklama çabasında başarılı olamayan aile, ilk kez bir arada objektiflere takıldı. Etiler’de bir mekanda oturan çift, arkadaşları ile bol bol vakit geçirdi. Kahve molasını Han bebeğin ağlaması ile bozan Korel, sık sık ayağa kalkarak, oğlunu gezdirdi. İlk kez kameralar ile tanışan bebeğin, babası Halit Ergenç‘e olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.


Virüsten korunmak için evinden çıkmamaya özen gösteren Bergüzar Korel‘in yanına gelen arkadaşına maskesiz şekilde çocuğunu sevdirmesi de herkesi şaşırttı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir