Belçim Bilgin yeni sevgilisi hakkında konuştu!

Belçim Bilgin yeni sevgilisi hakkında konuştu!

Geçtiğimiz yıllarda eşi Yılmaz Erdoğan ile boşanarak yollarını ayıran güzel oyuncu Belçim Bilgin, Youtube‘da yayınlanan bir programın bu haftaki konuğu oldu.

Güzel oyuncu Belçim Bilgin, geçtiğimiz günlerde Youtube‘da yayınlanan bir programa konuk oldu. Ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan‘la yaptığı evlilikle ilgili konuşan Bilgin, “Evlendiğimde 23 yaşındaydım. Genel algı şuydu; size kendiniz olma özgürlüğü tanınmıyor. Kendimi tam olarak ortaya koymam uzun zaman aldı. Kendimi başka bir kalıbın içinde hissettim. Toplumun her kesiminden bir fikir ve bir baskı vardı. Boşandıktan sonra çok zarif bir hayat değişimi oldu. Emek vere vere bu ilişkiyi böyle dönüştürmüş olmak sevindirici. Benim için çok değerli Yılmaz. Başka türlüsünü zaten düşünemezdim” dedi.

“Tesadüfen tanıştık”

Şu sıralar Alfredo Di Blasio ile birlikte olan ünlü oyuncu Belçim Bilgin, bu ilişkisi ile ilgili de “Tesadüfen tanıştık. Arkadaş olarak devam edip sonra ‘neler oluyor’ deyip kendimizi bir ilişkinin içinde bulduk. Alfredo her yönüyle çok güzel bir insan. O da Türkiye geliyor, ben de gidiyorum. Uzak mesafede bir ilişki yaşamak şu aşamada benim için tam tersi çok daha güzel. Görüşemediğimiz dönemlerde kendimize zaman ayırıyoruz.” dedi.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir