Bay Yanlış’taki Özgür’ün evi gerçekte kimin evi?

Bay Yanlış’taki Özgür’ün evi gerçekte kimin evi?


Oyuncu Can Yaman ve Özge Gürel‘in başrolleri paylaştığı ‘Bay Yanlış‘ dizisi sık sık gündem oluyor. Dizide Can Yaman‘ın hayat verdiği Özgür‘ün oturduğu evin neresi olduğu merak konusu olmuştu. Bay Yanlış Özgür‘ün oturduğu ev ünlü şarkıcı Linet’in çıktı.

FOX TV‘nin başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel‘in yer aldığı yeni yaz dizisi ‘Bay Yanlış‘ yeni bölümleriyle ekrana gelmeye başladı. Senaryosu ve oyuncularıyla kısa sürede dikkat çeken dizide en çok merak edilen ise terasında havuz bulunan ev oldu.


Dizinin senaryosu, oyuncu kadrosu kadar başrol karakterlerden olan Özgür‘ün (Can Yaman) oturduğu ev merak ediliyordu. ‘Bay Yanlış‘ dizisindeki evin gerçek sahibi ise sanat dünyasından, güçlü sesi ile tanınan Linet çıktı.

Ünlü şarkıcı Linet geçtiğimiz yıl Ataşehir’den aldığı lüks rezidanstaki dairesini Can Yaman ile Özge Gürel‘in başrollerini paylaştığı ‘Bay Yanlış‘ dizisine kiralamıştı. Linet‘in 1 millyon 250 bin dolara aldığı dairesini aylık 30 bin TL‘ye kiraladığı öğrenildi.


Şarkıcı Linet‘in dubleks evi süper lüks sitenin 17. ve 18. katında yer alırken terastan Adalar ve Kadıköy Yakası manzarası ayaklar altına seriliyor. Aynı zamanda terasta yüzme havuzu da bulunuyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir