Barış Arduç’tan çocuk açıklaması

Barış Arduç’tan çocuk açıklaması

Netflix’te yayınlanacak olan yeni dizisi ‘Kulüp‘ hakkında toplantılar yapan yakışıklı oyuncu Barış Arduç, çıkışta basın mensupları ile sohbet etti. Gupse Özay’la mutlu bir evliliği olan Barış Arduç, ‘Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt verdi.

Birçok başarılı projede rol almış olan ve son olarak Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı ‘Çukur‘ dizisinde Arık Böke karakterine hayat verdi. Çukur’dan ayrılmasının ardından yeni projeler için görüşmelere başlayan Arduç, Netflix’te yayınlanacak olan ‘Kulüp‘ dizisi için görüşmelere başladı. Uzun süren toplantının ardından çıkışta konuşan Arduç, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Kendisi gibi oyuncu olan Gupse Özay’la yaz aylarında nikah masasına oturan Arduç, kendisine yöneltilen ‘Çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz?‘ sorusuna ‘Niyetimiz var ama önce işlerimizi halledelim, her şeyin doğru bir zamanı vardır’ yanıtını verdi. Evliliğinde her şeyin yolunda gittiğini belirten Arduç, Gupse Özay’ın ise yeni projelerle ilgilendiğini belirtti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir