Bahçeli’den çok konuşulacak sözler

Bahçeli’den çok konuşulacak sözler

MHP Lideri Devlet Bahçeliİstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Mersin, Adana ve Bursa‘da FETÖ ve PKK, CHP‘ye yardım etmiştir” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam toplantısında yaptığı konuşmada dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bahçeli İstanbul, Ankara,  İzmir, Antalya, Mersin, Adana ve Bursa’da FETÖ ve PKK, CHP’ye yardım etmiştir” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam’daki Ülkücü Şehitler Anıtı’nı ziyaretinin ardından partisinin Kızılcahamam toplantısının yapıldığı otelde konuşma gerçekleştirdi.

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları;

“Demokratik süreçleri şaibelerle boğmak, sahadaki emeği, milletimizin erdemli seçimini sandık başında tahrip etmek, altından kalkılamayacak sonuç ve sorunlara zincirleme şekilde yol açabilecektir.

Demokrasi kültürümüzün yozlaştırılmasına suskun kalmamız, delilli, ispatlı sandık yolsuzluklarına göz yummamız kesinlikle düşünülemez.

“MHP KAMBURLARDAN KURTULDU”

31 Mart seçimlerinin kazananı, açık ara farkla Cumhur İttifakı‘dır. MHP safraları attı, kamburlardan kurtuldu. Çok şükür istikrarlı, irfanlı, iddialı ve inançlı yükselişine devam etti.

Bizim fitnekoliklerle meşgul olacak vaktimiz yoktur. Siyasi düzenbazlarla, siyaset cambazlarıyla oyalanmaya, onların seviyelerine düşmeye halimiz ve hakkımız olmayacaktır. Önümüze bakacağız, işimize bakacağız, millete hizmet yolundan ayrılmayacağız.

“MHP’NİN ALDIĞI OY ORANI YÜZDE 18,81”

Oylarını en çok artıran parti MHP olmuştur. 3 bin 658 belediye meclis üyesi partimizden seçildi. MHP’nin aldığı oy oranı yüzde 18.81‘dir. Oy oranımızı yüzde 7,4 olarak göstermek haksızlıktır.

“HDP, CHP’YE ÇALIŞMIŞTIR, FETÖ’CÜLER ZİLLET İTTİFAKINA ÇALIŞMIŞTIR”

Cumhur İttifakı’nın akıbeti, Türkiye’nin kader çizgisi ile kesişmiştir. Zilletle, illetle yolu birleşenler, Türkiye’nin karşısında birleşen şer ve şekavet cephesidir. Onların yolu karanlıktır, köhnedir, kötürümdür, direkt uçuruma çıkmaktadır. HDP bütün imkanlarıyla CHP’ye çalışmıştır. FETÖ’cüler her yerde Zillet İttifakı’na çalışmıştır.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir