Ayrıldıkları iddia edilen Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı mı?

Ayrıldıkları iddia edilen Hadise ve Kaan Yıldırım barıştı mı?

Yılın en çok konuşulan çiftlerinden birisi şarkıcı Hadise ve oyuncu Kaan Yıldırım çifti oldu. Çiftin son dönemde ayrıldıkları iddia ediliyordu. İddiaların ardından Kaan Yıldırım ve Hadise cephesinde flaş bir gelişme yaşandı. Magazin gündemine bomba gibi düşen haber Kaan Yıldırım’ın paylaşımı ile ortaya çıktı.Yıldırım, Hadise ile olan fotoğrafını Instagram hikayesinde paylaştı.

Ayrıldıkları iddia edilen Hadise ve Kaan Yıldırım çifti sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Son dönemde magazin dünyasında ayrıldıkları iddia edilen çiftin hayranları ikiliyi yakın takibe almıştı. Ünlü çift ile ilgili akıllardaki soruları gidecek paylaşım Kaan Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, Hadise olan fotoğrafını Instagram hikayesine ekledi. ‘Kaan Yıldırım ve Hadise barıştı mı?‘ sorusu da böylece yanıt bulmuş oldu.


Hadise ve Kaan Yıldırım çifti son zamanlarda ayrılık iddialarını destekleyen paylaşımlarda bulunuyorlardı. Durumun sanıldığı gibi olmadığı Kaan Yıldırım’ın paylaşımı ile ortaya çıktı. Yıldırım, ayrılmadıklarının ve birlikte zaman geçirdiklerinin mesajını veren ve iç ısıtan o fotoğrafı hikayesine ekledi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir